Dark of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dark of Magic

Dark of Magic TBC FreeWoW-Server. MMORPG www.darkofmagic.net
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 nemůžu na svůj acc...

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Copola
level 1
level 1



Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 07. 03. 08

nemůžu na svůj acc... Empty
PříspěvekPředmět: nemůžu na svůj acc...   nemůžu na svůj acc... EmptySat Jun 28, 2008 10:38 am

Hojda lidi,mno teď jsem se po dlouhé době vrátil do ČR,chci se kouknout co se celou tu dobu dělo na mém oblíbeném serveru a ejhle,nejde mi přihlásit se na můj acc,že prej špatné uživatelské jméno nebo heslo...dělo se snad něco,jako mazání acc,wipe?díky předem...
Návrat nahoru Goto down
Indy
level 3
level 3
Indy


Po?et p?ísp?vk? : 49
Join date : 14. 08. 07
Age : 34

nemůžu na svůj acc... Empty
PříspěvekPředmět: Re: nemůžu na svůj acc...   nemůžu na svůj acc... EmptySat Jun 28, 2008 9:26 pm

Copola napsal:
Hojda lidi,mno teď jsem se po dlouhé době vrátil do ČR,chci se kouknout co se celou tu dobu dělo na mém oblíbeném serveru a ejhle,nejde mi přihlásit se na můj acc,že prej špatné uživatelské jméno nebo heslo...dělo se snad něco,jako mazání acc,wipe?díky předem...


Byl WIPE ale tet uz konečně bude všechno oki takze WIPE nebude. A klavně tet jsme měli chvilku problem s registraci ale tet je všechno u vyřešeno
Návrat nahoru Goto down
http://www.darkofmagic.euweb.cz
 
nemůžu na svůj acc...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dark of Magic :: Bug Report :: Bugy -
Přejdi na: